Netwerk GGZ Gent - Eeklo - Vlaamse Ardennen

 

Algemene werking

 

 

Project ELP

 

Ilse De Neef

Netwerkcoördinator

0490 44 59 53

ilsedeneef@pakt.be

 

Anna-Katharina Simon

Projectmedewerker

0499 90 22 29

anna-katharina.simon@pakt.be

 

 

Netwerkpunt

     

Alexia Verstraete

Medewerker Netwerkpunt

09 216 74 70

alexia.verstraete@pakt.be

 

 

 

Liesbet D’haeseleer

Medewerker Netwerkpunt

09 216 74 70

liesbet.dhaeseleer@pakt.be

 

 

 

Voorzitter Het PAKT   Netwerkpromotor Het PAKT  

Marc Vanhauwenhuyse

marc.vanhauwenhuyse@psyeeklo.be

 

PC Sint-Jan

 

 
Functieverantwoordelijken Het PAKT      

Functie 1: Marc Tack (m.tack@cggeclips.be)

Functie 2: Isabelle Vanwingene (isabelle.vanwingene@pakt.be)

Functie 3: Sylvie Enzlin (sylvie.enzlin@fracarita.org)

Functie 4: Roel De Cuyper (r.decuyper@pcgs.be)

Functie 5: Jan De Rycke en Jochen Van den Steen (jan.de.rycke@vzw-domos.be en jochen.vandensteen@ipso-gent.be)